אודות

נעים להכיר!

אני אירה שטיין, מעצבת שיער ותסרוקות לכלות. 

תמיד היה לי את החלום לגרום לאישה להיראות ולהרגיש הכי יפה ביום החשוב בחייה, ומשם החלטתי שעיצוב תסרוקות שיער לכלות זה התחום שלי, והשטח בו אני מרגישה הכי שלמה, מסופקת ומרוצה. 

את דרכי המקצועית התחלתי כבר בשנת 2013 בתור ספרית המתמחה בתספורות, צבע והחלקות. בזמן שעבדתי כספרית, גיליתי את התשוקה הגדולה, והבנתי שאני רוצה לקחת את המקצוע כמה צעדים קדימה – ולהתמחות בעיצוב תסרוקות לכלות בלבד.

אני מאמינה שכלה ביום הכלולות שלה צריכה להרגיש לא פחות מנסיכה, ולכן אני מגיעה עד למקום ההתארגנות של הכלה, עם כל הציוד הדרוש ועד שהיא מסתכלת במראה ואומרת – “וואו” !

לכל כלה יש את הסגנון וההעדפות שלה, וכמובן את תווי הפנים הייחודיים שלה, ומכאן כי חשוב לציין שאני מפעילה מערך שיקולים מקצועי המתבסס על העדפות הכלה והתאמות לתווי הפנים, כך שהתסרוקת תתאים לכל הסטנדרטים ותראה לא פחות ממדהים. 

אני מקבלת כלה אחת ביום – ואני לא מתפשרת על זה. אני לא מפעילה שעונים, אני לא מחלקת את הזמן שלי לעוד כלות, אלא אני מתמסרת כולי לפינוק הראוי לכלה. 

אחד העקרונות הכי חשובים לי הם – תנהגי כפי שאת היית מצפה שינהגו כלפייך. אני לוקחת את העקרון הזה יותר רחוק, ואת זה כבר תוכלו לראות ולהרגיש ביום הגדול. 

Ira shtein

WhatsApp chat
דילוג לתוכן